27200 ,Кіровоградська обл., м. Бобринець , вул. Каштанова , 2 тел. (0257)3-51-45. факс : 3-62-20-E -mail: [email protected]

Бобринецька спеціальна школа це рідний дім для багатьох дітей, де живуть і навчаються діти, які потребують особливої уваги, умілого підходу, високої професійної майстерності, великої любові.
  Змістом освітнього процесу в школі є життя дітей, в якому вони дорослішають, розвиваються і формуються як особистості. Всі аспекти освітньої діяльності підпорядковуються основній меті – саморозвитку дітей. Підготувати їх до самостійного життя. Тут учні забезпечуються одягом, взуттям, іграшками та спортивним інвентарем.
    В закладі організовано п"ятиразове висококалорійне
харчування.
  Медичне обслуговування та лікування проводиться безкоштовно. В разі потреби вихованці направляються до санаторних закладів.
  В школі обладнано 14 класних кімнат, а також кабінет соціально-побутового орієнтування, логопедичний, музичний, кабінет лікувальної фізкультури, спортивний зал. Щоб кожна дитина знаходила простір для розвитку своїх можливостей, могла в повній мірі проявити свою індивідуальність, у закладі обладнано 8 майстерень в яких діти опановують основи професій столярної, слюсарної, взуттєвої, швейної справи, сільського господарства.
  Належна увага у школі приділяється виховній роботі, що допомагає формуванню у вихованців духовності, патріотизму, милосердя. Діти з задоволенням приймають участь у музичному та художньому гуртках.
  Педагоги та персонал школи роблять все для того, щоб вихованці виросли здоровими, вміли працювати, відпочивати, і були підготовленими до самостійного життя.
23 квіт. 2024
ЗАХОПЛИВА ПОДОРОЖ-ЕКСКУРСІЯ
22 квітня діти Бобринецької спеціальної школи, які відвідують Центр денного перебування місто Бобринець, що функціонує в межах проєкту «Швидке реагування» в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали в наслідок війни в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом «Безпечне майбутнє», здійснили захопливу подорож-екскурсію до Дендропарку Кропивницький. Неймовірне різнобарв’я тюльпанів, гіацинтів і нарцисів просто заворожували, діти не могли відвести очей від такої краси, водночас слухаючи цікаві історії й легенди про квіти від екскурсовода. Із задоволенням милувалися пернатими жителями парку, величними павичами, фазанами та голубами. Окремий шквал емоцій діти отримали від катання на атракціонах, яке організували адміністратори Дендропарк Кропивницький. Дякуємо за години щастя для наших маленьких відвідувачів.
18 квіт. 2024
ЗВ’ЯЗОК З ПРИРОДОЮ ТА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
У нашому закладі на ділянці шкільного подвір'я вчитель трудового навчання Ірина Ткаченко, з учнями 9 - б класу висадили корисні рослини, такі як цибуля, часник та петрушка. Робота на ділянці школи не тільки навчає учнів важливості догляду за рослинами, але і розвиває в них відповідальність, зв'язок з природою та здоровий спосіб життя. Вивчення вітамінів та їх користі для організму додає до уроків трудового навчання додаткового освітнього компонента. Це надає учням знань про здорове харчування та вплив рослин на наш організм. Такі проєкти сприяють не тільки академічному розвитку учнів, але і формують в них важливі життєві навички, такі як командна робота,
16 квіт. 2024
ДОПОМАГАЄМО РАЗОМ!
В нашій школі вкотре майстрині підрозділу «Швейної роти» «Піксельні чарівниці» допомагають пораненим захисникам. До Мукачівського шпиталю піксельні чарівниці пошили та передали чохли, які одягають поранені на ноги з апаратами . Допомагаємо разом!