РЕАЛІЗАЦІЯ ПРАВООСВІТНИЦЬКОГО ПРОЕКТУ" Я МАЮ ПРАВО!"

3 жовт. 2018
У рамках проекту у закладі проведено ряд інформаційно - просвітницьких заходів

З метою підвищення юридичної грамотності українців та формування нової правової культури у суспільстві, поглиблення знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України, у різних сферах життя шкільна громада продовжує участь у правоосвітницькому  проекті «Я маю право!». У рамках проекту у закладі проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів.

Цікавою формою роботи для учнів стала правова арт-світлиця «Основний Закон  нашої держави», під час якої діти поглибили знання про Конституцію України, вивчали її зміст, акцентуючи увагу на розділі ІІ, що розкриває права  громадянина нашої держави, а також продемонстрували своє бачення основного закону за допомогою образів та кольорів.

Для учнів  бібліотекар разом з  соціальним педагогом підготувала юридичну полицю «Законом право мені дано, щоб я учився, ріс і жив!», яка збагатила дітей знаннями про право та права, допомогла їм усвідомити правові орієнтири, на яких має формуватися правомірна поведінка кожної людини.

Інтерактивне заняття з профілактики булінгу в учнівському середовищі "Stop bullying"

Заступник директора з ВР