ТРАГЕДІЯ БАБИНОГО ЯРУ

30 вер. 2021
Урок пам'яті до роковин трагедії Бабиного Яру.

З нагоди 80-х роковин трагедії Бабиного Яру, 30 вересня, педагогом-організатором Присяжною С.М. та вчителем історії Пидоренко О.М. серед здобувачів освіти Бобринецької спеціальної школи КОР була проведена година пам'яті "Бабин Яр: історія, пам'ять" та відеопоказ "Трагедія Бабиного Яру - трагедія українського народу". Учні здійснили короткий екскурс у роки Другої Світової війни, яка обернулася для Києва низкою жахливих подій, незліченними людськими втратами. Адже Бабин Яр став місцем масових страт та поховань, величезною братською могилою. У ході заходу діти переглянули кінострічку, яка відображає моторошні події 1941 року.
Учні провели історичні паралелі і зрозуміли, що від рук нацистів загинули не тільки євреї, цигани, а й українці. При цьому українці розплатилися тисячами життів за свій намір відновити незалежну і соборну українську державу.