ІСТОРІЯ  ШКОЛИ

Бобринецька спеціальна  школа Кіровоградської обласної ради заснована в 1961 році. Проєктна потужність розрахована на 200 учнів.

Це загальноосвітній навчально-виховний заклад освіти, який задовольняє  потреби дітей з вадами у розумовому розвитку у загальній освіті, соціальній допомозі і реабілітації.

Заклад працює відповідно до  Типового положення про спеціальну школу для дітей, які  потребують корекції розумового та фізичного розвитку та Статуту школи.

У цей час у спеціальній школі навчається 102 дитини. З них дітей-сиріт – 9, дітей позбавлених батьківського піклування – 36, дітей з інвалідністю – 12, під опікою закладу -7, під опікою -23, отримують пенсію у зв'язку з втратою годувальника -2, отримують соціальну допомогу по інвалідності - 6.