ПІДТРИМКА КОЖНОГО ДУЖЕ ВАЖЛИВА

18 січ. 2024
Приємна несподіванка від волонтерів із міста Мукачево. Посилка, наповнена настільними іграми для дітей, стала не лише радісним сюрпризом, а й свідченням тепла та підтримки в цей особливий період. Учні нашого закладу, які активно долучаються до виробництва адаптивного одягу та подушечок для поранених у шпиталі міста Мукачево, отримали визнання та подяку від волонтерів Ira Dsybar. Виявивши велику вдячність за вклад у благочестиву справу, вона звернулася до студентів державного університету з проханням долучитися до ініціативи. Сприйнявши виклик, студенти об'єднали зусилля та зібрали невеличку посилку, наповнену різноманітними іграми для дітей. Цей маленький, але важливий жест став свідченням взаємопідтримки. Висловлюємо безмежну вдячність волонтерам та студентам, які взяли участь у цьому благородному дійстві. Їхні зусилля не лише принесли радість маленьким отримувачам, але й підкреслили важливість взаємодії та підтримки у важливі моменти.