ПІДТРИМКА ДІТЕЙ ПІД ЧАС ВІЙНИ

18 січ. 2024
Підтримка дітей під час війни в край важлива. В цьому переконаний народний депутат Ігор Мурдій. Дітям Бобринецької спеціальної школи він створив справжнє свято. Учні нашої школи відвідали ресторан швидкого харчування "МакДональдз" та насолодилися переглядом мультфільму формату 3Д у кінотеатрі «Портал». Щирі емоції, гарний настрій-результат Ігоря Мурдія. Висловлюємо щиру подяку народному депутату за підтримку наших вихованців. За Вашу активну життєву позицію, вагомий внесок у створення умов для всебічного розвитку особистості дитини. Ваша підтримка-освідчення Вашого небайдужого ставлення до дітей з особливими освітніми потребами. Добрі справи не залишаться непоміченими, вони як маяк світять тим, хто чекає допомоги. Надаючи допомогу та турботу Ви даєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею.