Разом до Перемоги!

19 січ. 2024
В ситуації, в якій опинилась наша країна, ми маємо гуртуватись разом і наближати Перемогу хто чим може. Підрозділ «піксельні чарівниці» зі «Швейної роти» завжди в роботі. З дня в день майстрині працюють для потреб поранених Захисників. Цього разу поїхала посилка до шпиталю міста Кропивницький. До посилки додали адаптивний одяг :кіберкофти, кіберштани, кібербілизна, бандажі для рук, пледи, смаколики. Обереги від керівника гуртка «Декоративно-ужиткового мистецтва» та гуртківців, з любов’ю для наших захисників, щоб підняти бойовий дух. Бандажі для рук та кібербілизна пошиті за підтримки школи мистецтв міста Бобринець. Працівники музичного закладу приєдналися до нашого підрозділу «Піксельних чарівниць». Дякуємо керівнику та працівникам школи мистецтв за взаємну співпрацю. Це доводить, що взаємодопомога і солідарність завжди мають велике значення. Разом ми сила, їдемо до Перемоги.