Підтримка поранених Захисників

21 січ. 2024
Україна славиться своїми сміливими захисниками, які несуть важкий обов'язок захищати нашу землю від потенційних загроз. Завдяки їхній мужності ми можемо жити в спокої та безпеці. Проте інший вид героїзму також розцвітає в невидимих сферах нашого життя. У нашому закладі майстрині з підрозділу "Піксельних чарівниць" зі "Швейної роти", пошили кіберодяг та різноманітні предмети для поранених Захисників. До них долучилися шкільний та учнівський колективи. Кіберштани, кібербілизну, вживані кіберфутболки, кіберкофту, бандажі для рук та подушки-кісточки – це лише кілька прикладів їхньої креативності та вмінь. Деякі вихователі разом зі своїми вихованцями розпустили старі в'язані речі, тоді як інші взялися за в'язання шкарпеток на гудзиках. Учні школи також долучилися до кроїння та наповнення наповнювачем подушок-кісточок. Неабиякі зусилля витрачені на кожен детально виготовлений предмет. Зібрані речі були відправлені в опіковий центр обласної лікарні міста Кропивницький, де вони стануть частиною лікування та підтримки для поранених Захисників.Велика подяка швейним майстриням та всім працівникам закладу, які не лишаються осторонь та активно долучаються до благородної справи. Разом ми проявляємо силу та взаємодопомогу.