22 січ. 2024
День Соборності України, 22 січня 2024 року, в нашому навчальному закладі відзначився заходом, присвяченим до цього важливого державного свята. Весь захід від 1-го до 10-го класу був охоплений виховною та патріотичною атмосферою. Організатори заходу, Світлана Присяжна та музичний керівник Валентина Вербова, підготували цікаву та насичену програму. Учні слухали історію виникнення свята, розмірковували про значення поняття соборності України. Під час виховної вікторини школярі пригадували українські державні символи, розгадували загадки, пов'язані з національними пам'ятками, та виявляли знання про українських видатних особистостей. Також вони співали пісні, присвячені рідній Батьківщині. Однією з цікавих частин свята стало руханка пса патрона, де учні активно рухалися та спільно взаємодіяли. Завершальною подією було створення нерозривного, символічного ланцюга єдності. Учасники свята об'єднались, щоб відчути дух свободи та гордості за свою державу. Цей живий ланцюг став символом того, що сплетені разом, ми міцніше та сильніше.