22 січ. 2024
День 22 січня в нашому закладі був доволі насиченим. З нагоди Дня Соборності України та виховання у дітей почуття патріотизму і гордості за свою державу, у школі були проведені тематичні заходи, національно-патріотичного спрямування «Єдина країна – єдиний народ». Вихователі : Віта Поскальнюк, Руслана Котенко, Алла Карпова, Тетяна Унтілова, Катерина Згоба, Валентина Дерев янченко, Руслана Прач та Валерій Демура, разом з вихованцями 1-10 класів підійшли до проведення заходів креативно і творчо. Учні не були сторонніми спостерігачами, а взяли активну участь: читали вірші, проводили вікторини, співали українські пісні, створювали ланцюг єднання, серце єдності. Книжкова виставка також, в шкільній бібліотеці привертає увагу учнів школи та пропонує замислитись над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу. Навіть зараз, в нелегкі часи для нашої Батьківщини, ми не перестанемо вірити, що територіальна цілісність України, навіки залишиться непорушною. Адже вона скріплена кров’ю мільйонів незламних борців минулого століття і тих, хто і зараз веде боротьбу з ворогом, який посягнув на цілісність нашої держави.