ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січ. 2024
Здатність віддати належну шану пам'яті трагічних історій минулого є важливою складовою виховання сучасних поколінь. З нагоди Дня пам'яті жертв голокосту в нашому закладі здійснилася особлива і подієва ініціатива, яку втілили в життя вихователь Валентина Деревянченко та учні 9 та 10 класів. Валентина Деревянченко, як вихователь розпочала захід вшанувавши пам'ять тих, хто постраждав від найбільшого злочину проти людства-голокосту. нагадуючи присутнім про важливість не забувати події минулого. Після цього учні взяли активну участь у груповій дискусії, де обговорювали причини та наслідки голокосту. Вони розділили свої враження про те, як ці страшні події впливають на сучасне суспільство та чому важливо вивчати історію геноциду. Однак це не була єдина частина заходу. Валентина Миколаївна та вихованці також вирішили переглянути документальний фільм про голокост, який детально розкривав факти, свідчення очевидців та документи, які допомагають уявити масштаби трагедії. Заклад освіти, що стає місцем для подібних заходів, створює не лише освітні можливості, але і формує моральні цінності та патріотизм у своїх вихованцях.