День вшанування пам'яті жертв голокосту

29 січ. 2024
До дня вшанування пам'яті жертв Голокосту, захід відбувся в приміщенні шкільної бібліотеки, яка є не лише місцем, де знаходяться книги, але і центром культурних подій та освітніх заходів. Завідувач бібліотеки Оксана Білик, враховуючи вікові особливості учнів, спроектувала захід так, щоб він був як найбільш доступним і зрозумілим для кожного вихованця. На початку заходу, в бібліотеці була представлена книжкова виставка, яка стала своєрідною інсталяцією на тему голокосту. Кожна книга, розташована на виставці, мала свою роль у розповіді про трагедію тих страшних подій минулого. Велика увага була приділена ілюстративним матеріалам – фотографіям, картам та малюнкам, що допомагали зрозуміти масштаби трагедії. Сама бесіда була організована так, що кожен учень міг висловити свої думки та питання. Оксана Юріївна взяла на себе роль модератора, допомагаючи дітям зрозуміти сутність Голокосту, його історичний контекст та важливість вивчення цієї теми для збереження пам'яті та протидії нетерпимості. Учні активно взяли участь у дискусіях. Велике значення мав і той факт, що захід пройшов не в форматі уроку, а в дружній атмосфері, що дозволило кожному учневі відчути себе частиною важливої події.