День затвердження Державного Прапора України

29 січ. 2024
У вихованні молодого покоління педагоги нашого закладу не тільки передають знання, але й формують патріотичний дух та національну свідомість. До Дня затвердження Державного Прапора України, вихователь Віта Поскальнюк, підготувала та провела виховну годину для учнів 7 та 8 класів. Вихователь розпочала захід з огляду історії Державного Прапора України та показала, що національні символи це важлива частина нашої ідентичності та національної гідності. Вона розглянула кожен колір прапора окремо, пояснивши їхню символіку. Віта Володимирівна відзначила, що сьогодні прапор України займає особливе місце у житті справжніх українців, ставши для них символом Єдності та Перемоги. Державний прапор був і залишається однією з найвищих і найбільш шанованих святинь. Сьогодні завдання кожного з нас – зберегти цей символ у своєму серці.