Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеці життєдіяльності

30 січ. 2024
У школі розпочався тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеці життєдіяльності під темою: «Здоров’я - це благо, дане нам природою» (як уберегти здоров’я в умовах воєнного стану). Класні керівники та вихователі школи взяли на себе проведення ряду заходів для дітей. Один із головних акцентів – бесіди та години спілкування на тему «Вічні цінності життя», де обговорювалися аспекти життєвої безпеки. Учням було роз’яснено, як важливо дбати про своє здоров’я та берегти його навіть в умовах воєнного стану. Важливою частиною тижня стало проведення рейду «Ранкова зарядка», під час якого всі учні взяли участь в фізичних вправах, спрямованих на підтримку загального фізичного здоров’я та підвищення енергії. Всі ці заходи сприяють збереженню фізичного здоров’я учнів й виховують в них свідомість про важливість здорового способу життя та безпеки в будь-яких обставинах.