Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності

1 лют. 2024
В рамках тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Здоров’я, це благо, дане нам природою» (як уберегти здоров’я в умовах воєнного стану). вихователь Вікторія Головйова, провела виховну годину "Вітамінчики здоров'я промінчики" В ході години було висвітлено тему корисної й шкідливої їжі, а також важливість вітамінів для нашого здоров'я. Діти дізналися, як правильно харчуватися, щоб зміцнити імунітет, особливо в умовах стресу і загрози. Вітаміни стали своєрідними "промінчиками" - захисниками нашого здоров'я в умовах воєнного стану. Щоб зробити виховну годину цікавішою для маленьких учнів, Вікторія Головйова використала елементи образотворчого мистецтва. Діти отримали можливість виразити свої уявлення про здорову їжу, вітаміни та здоровий спосіб життя через малювання фруктів. Вихователь Вікторія Володимирівна, надала дітям практичні інструменти для збереження здоров'я та позначила важливість цінностей, які дарує нам природа. Нехай ця година стане початком довгого та щасливого шляху до здоров'я її учасників.