Третій день тижня сприяння здоровому способу життя

1 лют. 2024
У нашому закладі третій день тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Здоров’я, це благо, дане нам природою» (як уберегти здоров’я в умовах воєнного стану). У шкільній бібліотеці завідувач бібліотеки, провела з учнями школи конкурс загадок про здоров'я. Під час заходу, діти ставились до завдань із зацікавленням, обдумуючи різні варіанти відповідей. Крім того, в бібліотеці була організована книжкова виставка "Збережи своє здоров'я". Ініціатива бібліотеки спрямована на те, щоб ознайомитися з різноманітними літературними джерелами, що допомагають зберігати фізичне та психічне здоров'я та навчити молодь ефективно дбати про себе в умовах невизначеності та стресу.