Клуб вихідного дня

1 лют. 2024
У сучасному світі, де темп життя шалено швидкий, важливо забезпечити дітям повноцінний розвиток, а не лише навчання за певною програмою. У нашому освітньому закладі ми віримо, що творчість та розвивальні ігри є ключовими елементами формування особистості майбутнього громадянина. Після уроків у нашій школі відбувається особливий час, де діти разом з вихователем занурюються в захопливий світ творчості та гри. Вихованці 2-го та 5-го класів, разом із вихователем Аллою Карповою, активно займаються різними творчими завданнями. Складання пазлів – це чудовий спосіб розвивати уяву та логічне мислення. Крім того, гра у м'яч не тільки сприяє фізичному розвитку, але і навчає дітей спілкуватися, ділитися та працювати в команді. Музичні руханки – це веселий спосіб розвивати рухову активність та чутливість до ритму. Під музику діти вчилися виражати свої емоції та розвивати координацію рухів. Ці заняття не лише корисні для фізичного здоров'я, але й сприяють психоемоційному розвитку кожної особистості. Алла Карпова прагне створити умови для гармонійного росту та розвитку наших майбутніх лідерів.