ДОПОМОГА ВАЖЛИВА

16 лют. 2024
Для забезпечення комфорту для наших поранених Захисників, швейна майстерня «Піксельні чарівниці» підрозділ волонтерського руху «Швейна рота», працівники нашого закладу, школа мистецтв, Валентина Гончаренко викладач ПТУ№32 та небайдужі люди нашого міста продовжують допомагати ЗСУ. Вони об’єдналися разом і не лишаються осторонь. Велика їм подяка, також, велика подяка «Гуманітарній Новій пошті». Наволочки й простирадла від викладача ПТУ № 32 Гончаренко Валентини. Кіберспідня білизна спільна робота швейного підрозділу зі школою мистецтв. Кіберкофти, Кіберштани, шкарпетки на гудзиках, бандажі для підтримки голови від швейного підрозділу. Допомагали, допомагаємо і будемо допомагати! Разом ми вистоїмо!