День Державного Герба України

20 лют. 2024
Один із символів державності та нашої ідентичності – Державний Герб. Він поєднує в собі дух нашого народу, підкреслює свободолюбство та незалежність, зв’язує між собою покоління українців.Вихователі та вихованці нашого закладу освіти не могли залишитися осторонь такої знаменної дати. Кожен вихователь, кожен вихованець підійшов до святкування з ентузіазмом, проявив свої творчі здібності. Вихователі Ірина Нікітюк та Руслана Котенко разом з учнями 3 та 8 класів провели виховну годину на тему: "Свята спадщина. Державний Герб України". Ця зустріч дозволила молоді поглибити знання про історію та символіку нашого національного герба. Також був організований перегляд відеоматеріалу про День Державного Герба України для вихованців 1 та 6 класів. Цю інформаційну подію провели вихователі Валентина Деревянченко та Катерина Згоба, які спробували передати дітям важливість та значення національного символу через доступні та цікаві матеріали. Окремо, вихователі Алла Карпова та Тетяна Унтілова підготували виховну годину для учнів 2 та 5 класів на тему: «День Державного Герба». Цей захід дозволив дітям дізнатися багато цікавого про історію свята, почути різні версії походження Герба. Такі заходи виховують у молодого покоління пошану до національної символіки, інтерес до історії. Вітаємо українців із цим визначним днем! Будьмо гідними нашої історії й тих завдань, які стоять перед Українською Державою сьогодні! Шануймо наші державні символи, наші обереги! Слава Україні! Героям Слава!