День вшанування Героїв Небесної Сотні

20 лют. 2024
Україна, з болем у серці, відзначає День Героїв Небесної Сотні, пам'ятаючи тих, хто віддав своє життя на Майдані, борючись за свободу, гідність і правду. У цей важливий день відбулися різноманітні заходи в нашій школі, які сприяли вшануванню героїв. Один із найпоширеніших способів вшанування пам'яті це акція "Запали свічку пам'яті на честь Героїв Небесної Сотні". Під керівництвом вихователя Ірини Нікітюк, учні 8 класу нашого закладу освіти взяли участь у цій акції. Вони зібралися разом, з великим відчуттям поваги й сумісно запалили свічки, вшановуючи пам'ять загиблих героїв. Цей символічний акт допоміг учням відчути важливість пам'яті про тих, хто боровся за їхню свободу. Ще одним надзвичайно змістовним заходом був тематичний вечір "У нашій пам'яті вони назавжди", організований вихователем Аллою Карповою для учнів 2-го і 5-го класів. Під час цього заходу діти дізналися більше про події на Майдані, про людей, які віддали своє життя за мрію про краще майбутнє. Через різноманітні розповіді, маленькі учасники зрозуміли, що значить бути справжнім героєм і чому важливо пам'ятати та поважати подвиги інших. Надзвичайно важливою була і виставка-інсталяція "Священна пам'ять тих днів", яку підготувала завідувач бібліотеки Оксана Білик. Ця виставка стала своєрідним об'єднувальною ланкою, яка допомагає учням побачити історичну важливість подій на Майдані через представлені книги, фотографії та інші матеріали. Вона створила атмосферу пам'яті та вшанування, підкресливши важливість збереження і передачі історичної пам'яті майбутнім поколінням.