МАТЕМАТИЧНИЙ БРЕЙН-РИНГ

20 бер. 2024
У нашому закладі вчитель математики Віра Савощук, з особливим запалом та ентузіазмом організувала захід у формі математичного брейн-рингу для учнів 5-6 класів. Діти були розділені на дві команди, готові відправитися в захопливий похід у світ математичних задач та головоломок. "Головна мета нашого брейн-рингу - розвивати не лише навички обчислення, але й логічне мислення. Учасники брейн-рингу змагалися в різних типах завдань - від класичних математичних рівнянь до головоломок. Члени журі справедливо оцінювали та аналізували роботу команд. Глядачі в залі також брали активну участь у події. Математичний захід - захоплива гра розуму, яка розвиває та надихає нові покоління на досягнення у викликах життя.