Ми українці

19 бер. 2024
В серці кожного українця горить вогник патріотизму, який спалахує та надихає на великі справи. І цей вогник світить яскравіше, коли ми збираємося разом, щоб вшанувати нашу країну, її культуру та спадщину. Вихованці та вихователі нашого освітнього закладу нещодавно зібралися на відкритому заході під назвою "Ми українці", щоб поділитися цінними моментами та відчути глибокий зв'язок зі своєю країною. Під керівництвом вихователя Алли Карпової, діти з другого та п'ятого класів, відчули себе часткою великої української родини. Розпочавши з гімну України, вони піднесли свої серця в урочистому співі, даруючи цей музичний акт нашій Батьківщині. Поетичний настрій заповнив простір, коли діти зачитали вірші про Україну, про її неймовірну красу та велич. Пісня "В Україні ми співаємо" стала ще одним виразом національного духу, який звучав яскраво й гучно. Вихователь не обмежилася лише розповіддю про минуле – вона звернулася до сучасності, вказавши на важливість мови, яка є не лише засобом спілкування, але й основою національної ідентичності. Відзначивши видатних представників української культури, від Тараса Шевченка до Володимира та Віталія Кличків, вона підкреслила багатство нашої спадщини.Цей захід не лише підтвердив нашу пристрасть до країни, але й надав нам можливість поглибити наше розуміння та повагу до української культури та спадщини. Наша Україна – це джерело натхнення, гордості та невичерпної сили, яка об'єднує нас усіх, як одну велику родину.