День добровольця

14 бер. 2024
Україна, країна з багатою історією та непересічним духом нації, щороку відзначає день, який став символом відданості, мужності та самовідданості це День українського Добровольця. 14 березня, у шкільній бібліотеці нашого закладу, завідувач бібліотеки Оксана Білик, та вихованці нашої школи зібралися разом біля книжкової виставки під назвою "Герої живуть поруч". Біля неї діти ознайомилися з історіями справжніх героїв, вона стала натхненням для майбутніх поколінь. Під час заходу Оксана Юріївна, запросила дітей до перегляду відеофільму про Добровольців, що показує їхню самовідданість та відданість ідеї незалежності та свободи України. Завідувач бібліотеки, згадала імена колишніх випускників нашої школи, які стали на захист Батьківщини. Після цього учасники заходу вшанували пам'ять кожного, хто віддав своє життя заради вільного майбутнього. Момент мовчання, що огорнув присутніх, був наповнений великим почуттям вдячності та поваги до тих, хто не зрадив ідеали свободи та незалежності.