ДАРМА НЕ БІЙСЯ, АЛЕ СТЕРЕЖИСЯ

9 квіт. 2024
В рамках тижня сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Дарма не бійся, але стережися» (психологічна підтримка та дії у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану). У нашому закладі пройшло ряд заходів: Вихователі Ірина Нікітюк, Віта Поскальнюк, Руслана Котенко зробили для вихованців 3,7,8 класів презентацію «Техніка безпеки під час воєнного стану для учнів», провели інформаційну годину та переглянули відеофільм. Для вихованців 2, 5 класів, вихователі Алла Карпова, Тетяна Унтілова, під час повітряної тривоги в підвалі провели бесіду «Допоможи собі сам». Такі заходи, допомагають дітям почувати себе більш упевнено в незвичних та стресових ситуаціях, а також забезпечують їхню безпеку.