ВШАНУВАННЯ ПАМЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

20 лют. 2019
Діти написали побажання воїнам АТО на прапорі.

Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини. Патріотизм – величний вияв нескінченної любові до рідного краю, як і честь виховує великих, сильних людей, які не рахуються із ціною свого життя і здатні пожертвувати ним заради рідної землі. Патріотизм породжує впевненість у собі, волю в перемогу, віру в свою націю, свій народ, він перетворює звичайну людину в безстрашну машину, яка не відчуває страху і болю, ідучи впевнено і безстрашно до своєї мети.  І тоді мета патріота стає метою усього народу. Патріот живе у єдності зі своїм народом, адже життя народу стає його власним життям.

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є вирішальними і доленосними в його житті. Одним з таких періодів є ті часи, коли люди вийшли на майдан на захист своїх інтересів та свобод. 20 лютого Україна вшановує героїв Небесної сотні, які загинули під час подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року.

…і мовчки сотня непокоренних героїв

відходила у чисті небеса,

і погляди знесилених мільйонів

дивились вслід братам, батькам, синам...