27200 ,Кіровоградська обл., м. Бобринець , вул. Каштанова , 2 тел. (0257)3-51-45. факс : 3-62-20-E -mail: [email protected]

Бобринецька спеціальна школа це рідний дім для багатьох дітей, де живуть і навчаються діти, які потребують особливої уваги, умілого підходу, високої професійної майстерності, великої любові.
  Змістом освітнього процесу в школі є життя дітей, в якому вони дорослішають, розвиваються і формуються як особистості. Всі аспекти освітньої діяльності підпорядковуються основній меті – саморозвитку дітей. Підготувати їх до самостійного життя. Тут учні забезпечуються одягом, взуттям, іграшками та спортивним інвентарем.
    В закладі організовано п"ятиразове висококалорійне
харчування.
  Медичне обслуговування та лікування проводиться безкоштовно. В разі потреби вихованці направляються до санаторних закладів.
  В школі обладнано 14 класних кімнат, а також кабінет соціально-побутового орієнтування, логопедичний, музичний, кабінет лікувальної фізкультури, спортивний зал. Щоб кожна дитина знаходила простір для розвитку своїх можливостей, могла в повній мірі проявити свою індивідуальність, у закладі обладнано 8 майстерень в яких діти опановують основи професій столярної, слюсарної, взуттєвої, швейної справи, сільського господарства.
  Належна увага у школі приділяється виховній роботі, що допомагає формуванню у вихованців духовності, патріотизму, милосердя. Діти з задоволенням приймають участь у музичному та художньому гуртках.
  Педагоги та персонал школи роблять все для того, щоб вихованці виросли здоровими, вміли працювати, відпочивати, і були підготовленими до самостійного життя.
25 квіт. 2024
Чорнобильська біда
У день пам'яті Чорнобильської трагедії, в шкільній бібліотеці відбулася презентація виставки "Твій біль, Україно Чорнобиль", яку презентувала завідувач бібліотеки, Оксана Білик. Це стало вікном у минуле, щоб згадати події, які назавжди вписалися в історію не лише України, але й всього світу. Віртуальна екскурсія на місця подій "Чорнобильська біда" проведена Оксаною Юріївною, перенесла учнів на місця подій. Кожен крок в цій подорожі приніс з собою нові враження і відкриття про те, як змінився світ після трагічного квітня 1986 року. Нехай цей день стане нагадуванням про те, що ми повинні пам'ятати й навчитися на помилках минулого, щоб майбутнє було безпечнішим для всіх нас.
24 квіт. 2024
ДОПОМОГА ТА ПІДТРИМКА
Учні та швейні майстрині нашого закладу об'єднали свої зусилля для створення надзвичайно корисних предметів для воїнів. Швачки підрозділу "Швейної роти""Піксельні чарівниці" пошили кіберштани, кібербілизну, кіберфутболки вживані, кіберфутболки нові, бандажі для рук та подушки-кісточки. Завідувач бібліотеки та учні школи також долучилися до кроїння та наповнення наповнювачем подушок-кісточок. Зібрані речі були відправлені в шпиталь міста Куп’янська, де вони стануть невіддільною частиною лікування та підтримки пораненим захисникам. Разом ми проявляємо силу та взаємодопомогу.
23 квіт. 2024
ЗАХОПЛИВА ПОДОРОЖ-ЕКСКУРСІЯ
22 квітня діти Бобринецької спеціальної школи, які відвідують Центр денного перебування місто Бобринець, що функціонує в межах проєкту «Швидке реагування» в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали в наслідок війни в Україні», що реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Благодійним фондом «Безпечне майбутнє», здійснили захопливу подорож-екскурсію до Дендропарку Кропивницький. Неймовірне різнобарв’я тюльпанів, гіацинтів і нарцисів просто заворожували, діти не могли відвести очей від такої краси, водночас слухаючи цікаві історії й легенди про квіти від екскурсовода. Із задоволенням милувалися пернатими жителями парку, величними павичами, фазанами та голубами. Окремий шквал емоцій діти отримали від катання на атракціонах, яке організували адміністратори Дендропарк Кропивницький. Дякуємо за години щастя для наших маленьких відвідувачів.