День Героїв Небесної Сотні.

20 лют. 2018
Вшанування подвигу учасників Революції.

День Героїв Небесної Сотні -пам'ятний день,який відзначають в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників  Революціїї гідності й увічнення памяті Героїв Небесної сотні. Памятний день встановлено указом Президента  України Петра Порошенка 11 лютого  2015 року з метою увічнення великої людської ,громадянської і національної відваги  та самовідданості , сили духу і стійкості громадян , завдяки яким змінено хід історії  нашої держави , гідного вшанування подвигу  Героїв Небесної Сотні , які віддали своє життя під час Революції (листопад 2013 року - лютий 2014 року ) ,захищаючи ідеали демократії ,відстоюючи права і свободи людини ,європейське майбутнє України .       Цього дня учні та вчителі  провели короткий екскурс в історію Революції Гідності , згадали героїв Небесної Сотні. Хвилиною мовчання та  запаленими свічками вшанували пам'ять  загиблих героїв .