Тиждень «Бути здоровим це модно!»

10 жовт. 2023
Завершився неймовірно активний та цікавий тиждень«Бути здоровим це модно!», присвячений здоровому способу життя, призваний виховувати в дітях інтерес до фізичної активності та правильного харчування. Організатор цього заходу, вихователь Алла Карпова, зробила все можливе, щоб зробити тиждень незабутнім для дітей. Однією з головних подій цього тижня стали спортивні змагання між вихованцями 2 та 5 класів. Усім було надано можливість продемонструвати свої навички та здібності. Діти долучилися до них з великим ентузіазмом, і було приємно бачити, як вони спільно працюють, підтримують один одного і створюють дружню атмосферу. У цьому турнірі взяли участь дві команди: жовті та сині. Вони були жвавими й захопливими, і в кінці гри рахунок був 5:6. Перемогу здобула команда жовтих. Потім розгадували цікаві кросворди. Цей захід підкреслив важливість фізичної активності та здорового способу життя. Вони стали прекрасним прикладом того, як спорт може об'єднувати людей незалежно від віку та досвіду.