10 жовт. 2023
"Піксельні чарівниці" зі Швейна рота роблять неймовірну роботу, об'єднуючи талановитих та доброчесних людей навколо ідеї надання допомоги тим, хто цього потребує. До польового шпиталю Харківського напрямку наші швачки пошили та передали посилки з кіберодягом для поранених воїнів. Вихователі нашої школи: Валентина Деревянченко, Ірина Нікітюк, Ірина Бортко, Віта Поскальнюк зв'язали шкарпетки на гудзиках. Вихованці нашої школи передали малюнки, щоб підняти настрій нашим захисникам. Важливим внеском у цю ініціативу стала підтримка магазину "Одяг з Європи на вагу", який надав ортези для ніг і для рук. А ще однією важливою частиною цієї благородної справи стали цукерки, подаровані підприємцем Світланою Мічкур. Ми щиро дякуємо всім, хто бере участь у цій благородній справі, а особливо нашим "Піксельним чарівницям", вихователям Валентині Деревянченко, Ірині Нікітюк, Ірині Бортко, Віті Поскальнюк, магазину "Одяг з Європи на вагу", підприємцю Світлані Мічкур. Ваші дії варті захоплення та поваги, і вони надихають нас робити добро та служити своїй країні в цей нелегкий час.