ТЕПЛО ДИТЯЧИХ РУК В ПІДТРИМКУ ЗСУ.

12 жовт. 2023
Учні 9-А, 9-Б та 10 класів нашої школи виявили свою турботу та солідарність, долучившись до надзвичайно важливої допомоги в рамках шкільного клубу вихідного дня. З метою допомогти пораненим військовослужбовцям, які потребують підтримки та комфорту під час лікування у шпиталях, ці молоді активісти разом з вихователями Русланою Прач та Валерієм Демурою розпочали виготовлення особливих подушок для поранених. Її виготовлення вимагає пильності та старанності, і діти вклали в цей процес свою душу та талант. Вона створена з м'якого та приємного на дотик матеріалу, розроблена спеціально для забезпечення комфорту пацієнтам у лікарнях. Цей проєкт надав можливість вихованцям відчути радість від творчості та взаємодопомоги й дозволив їм відчути важливість та значущість своїх дій у світі, де потреба в співчутті та допомозі велика.