Діти війни

12 жовт. 2023
Учні 9А, 9Б та 10-го класу школи активно взяли участь у заході, організованому клубом вихідного дня на тему "Діти війни". Ця ініціатива спрямована на підвищення усвідомлення молодого покоління щодо важливих аспектів війни та її впливу на дітей. Однією з подій було перегляд художнього фільму "Юрик", який розповідає історію хлопчика під час війни. Фільм вразив учасників клубу своєю глибокою сюжетною лінією та реалістичним зображенням життя дітей під обстрілами. Після перегляду фільму вихованці взяли участь у живих обговореннях, де вони ділилися своїми враженнями та власними роздумами щодо теми. Було вислухано різноманітні погляди та позиції стосовно цього, та як воно впливає на найбільш вразливий шар суспільства дітей. Цей захід став не лише нагадуванням про жахи війни, але й можливістю для учнів висловити свої думки, розділити емоції та обговорити можливі шляхи спільної дії для забезпечення миру та безпеки для дітей всього світу. Це стало важливим етапом у вихованні школярів і надало їм можливість краще зрозуміти та цінувати мир та безпеку в сучасному світі.