Підтримай захисника

13 жовт. 2023
Коли мова йде про День Захисника, найперше виникає асоціація з військовослужбовцями, які міцно стоять на сторожі нашої безпеки. Учні 6-го та 9-Б класу разом зі своїм класним керівником, Іриною Ткаченко, вирішили віддати належну шану та виразити вдячність нашим захисникам через листи. Серед них є один особливий від дівчинки переселенки з Донецька, яка розділила свої враження та вдячність воїнам за їхній неоціненний внесок у захист нашої країни. Ці слова вдячності передадуть на передову, що б вони зігріли душу нашим військовим та підняли бойовий дух. Подяка від наших учнів не лише висловлюється у словах, але й підкріплюється справами. Цей акт вияву вдячності є дуже важливим, адже він демонструє підтримку нашим воїнам, які щодня ризикують своїми життями, щоб ми могли жити в мирі та безпеці.