Тиждень Козацької Слави

14 жовт. 2023
Тиждень Козацької Слави був цікавим і навчальним в нашій школі, присвяченим вшануванню козацької спадщини. Протягом цього тижня вихователі та завідувач бібліотеки провели ряд заходів, які допомогли учням краще ознайомитися з історією та цінностями козацтва. Відео подорож «Козацькими стежками», яку провів вихователь Юрій Деревянченко для учнів 6-го класу, розповів про життя і пригоди козаків, дозволивши учням поглибити свої знання про цю епоху. Рухливі ігри під назвою «Козацькі забави», які організувала Валентина Деревянченко для учнів 10-го класу, не лише розважили учасників, але й передали дух козацької бойової готовності та солідарності. Виховний захід «Козацька держава – наша гордість і слава!», що був проведений Іриною Нікітюк, Вітою Поскальнюк, Іриною Бортко та Русланою Котенко для учнів 3, 7 і 8 класів, допоміг учням зрозуміти важливість козацької спадщини для сучасного Українського народу. Літературна гра «Ми маленькі нащадки козаків», проведена Вікторією Головйовою для учнів 1-го класу, надихнула наймолодших учасників нашого тижня слави вивчати та пишатися історією своєї країни. Виховна година «За честь! За славу, За народ!», організована Наталією Півень, Валерієм Демурою та Русланою Прач для учнів 9-го класу, поглибили розуміння важливості патріотизму та служіння своїй країні. Книжкова виставка «З козаків візьмемо приклад» та каскад інформаційних повідомлень до Дня козацтва, які підготувала Оксана Білик, розширили знання учнів про козацьку історію та її внесок у становлення України. Тиждень Козацької Слави був чудовим способом відзначити та вивчити багатий спадок козацької культури, яка відіграла важливу роль в історії нашої країни. Ці заходи не лише збагатили знання учнів, але й надихнули їх пишатися своєю національною спадщиною та дбати про її збереження.