Підтримка та вдячність

16 жовт. 2023
Спільнота нашої школи завжди бере на озброєння слова "підтримка" та "вдячність". Щоразу, коли ми маємо можливість висловити свою вдячність нашим Захисникам, ми використовуємо цю можливість з радістю. Один із таких моментів відбувся під час клубу вихідного дня, коли творча майстерня під керівництвом, Інни Шиманської, зібрала дітей, щоб створити щось особливе для наших захисників. Під час цієї творчої сесії, діти виявили свою неймовірну обізнаність та відданість виконанню завдання. Вони разом з Інною Володимирівною вибрали фетр, жовто-блакитний матеріал, що символізує національні кольори нашої країни, і стали створювати обереги у формі сердець. Ця ідея створення оберегів не лише допомагає дітям розвивати свою художню обдарованість, але й вигадливим способом виявити вдячність за службу наших справжніх героїв. Жовто-блакитні серця, прикрашені уважністю і талантом наших учнів, стануть частиною нашого внеску у створення світлого і безпечного майбутнього.