НІ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ!

18 жовт. 2023
Щорічно, 18 жовтня, Україна та інші країни світу відзначають Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Ця ініціатива спрямована на підвищення свідомості щодо одного з найжахливіших злочинів. В цей день ми нагадуємо собі й іншим про важливість висвітлення проблеми, необхідність об'єднання зусиль для протидії цьому жахливому явищу, переслідування злочинців і надання допомоги постраждалим особам. В цьому році в нашому закладі з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми. були проведені заходи. Соціальний педагог Інна Шиманська провела тренінг з учнями 9 класу на тему "Ні торгівлі людьми". Він став можливістю для учнів отримати необхідну інформацію про загрозу та як захищати себе й інших від цього жахливого злочину. Учні 8 класу також долучилися до важливої справи. Вони разом з соціальним педагогом створили колаж на цю тему. Цей творчий підхід допоміг їм краще зрозуміти проблему та підкреслити необхідність боротьби з нею. Тільки спільно ми зможемо покласти край цьому та забезпечити безпеку та гідне майбутнє для всіх людей.