ТИЖДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ

20 жовт. 2023
В рамках тижня гідності і свободи у нашому закладі пройшло ряд заходів. Виховна година під назвою "Україна країна нескорених!" проведена вихователями Тетяною Унтіловою та Наталією Орзою разом з учнями 2 та 5 класів вразила усіх своєю силою та патріотизмом. Маленькі школярі глибоко осмислювали історичні події та роль України в них. Година пам'яті під назвою "Пам'ятаємо подвиг Героїв Небесної Сотні", яку провела вихователь Вікторія Головйова разом із першокласниками, нагадала нам про важливість пам'яті та вдячності героям, які віддали своє життя за нашу країну. Виховний захід під керівництвом вчителя Андрія Ноги, який отримав назву "Героями не народжуються, Героями стають!", змусили учнів другого класу задуматися про свою роль в сучасному суспільстві та про те, як кожен може приносити корисний внесок. Учні 3, 7 та 8 класів разом із вихователями Вітою Поскальнюк, Іриною Нікітюк, Іриною Бортко та Русланою Котенко взяли активну участь у заході під назвою "Ми пам'ятаємо, ми знаємо!". Ця подія спрямована на підтримку та уважне ставлення до важливих подій минулого. Завідувач шкільної бібліотеки Оксана Білик, біля книжкової виставки «Україна гідна свободи» провела бесіду з вихованцями школи, де сприяла вихованню гідності та патріотизму. Наша школа залишається вірною ідеалам гідності та свободи, намагаючись передати їх молодому поколінню.