Всесвітній День шкільних бібліотек

24 жовт. 2023
20 жовтня до Всесвітнього Дня шкільних бібліотек в бібліотеці, відбувся незвичайний захід літературний пінг-понг. Завідувач бібліотеки Оксана Білик, разом з вихованцями 5 класу провели цікаву гру, де головними учасниками стали літературні герої.У цій захопливій грі, завідувач бібліотеки називала імена літературних героїв, а діти відповідали, називаючи їх пару. Малеча демонструвала дивовижний обсяг знань, згадуючи героїв українських казок і казок із всього світу. Після літературного захоплення, бібліотека пригостила своїх юних читачів "Бібліотечним бульваром". Цей захід відбувся на дитячому майданчику та спрямовувався на просування книг та поширення читання серед дітей.Спеціально для цієї події, була вибрана казка Юрія Винничука під назвою "Казки зі Львова." У цій казці з веселими та кумедними ілюстраціями розповідається про пригоди великої родини левів в Африці. Головний сюжет казки спроба великих левів скуштувати смачний пиріг з вишнями, що спекла бабуся у Львові. Ця казка не лише розважає, а й вчить дітей цінувати сімейні зв'язки та поділитися з іншими. Це допомогло дітям підкреслити важливість читання та підтримувати інтерес до літератури, а також розкрити дивовижний світ пригод і моралі українських казок, роблячи читання незабутнім для юних читачів.