ЗУСТРІЧ З ГОЛОВОЮ ОБЛАСНОЇ РАДИ

30 жовт. 2023
27 жовтня голова обласної ради Юрій Дрозд, відвідав наш заклад, щоб підписати контракт з директором Володимиром Паїцьким. Під час візиту, Юрій Васильович познайомився з умовами проживання учнів, перевірив облаштованість укриття. Відвідав волонтерську організацію «Піксельних чарівниць» зі «Швейної роти», а також зустрівся з колективом школи. Пообіцяв разом з депутатом підтримку нашому закладу, привітав директора з призначенням. Володимир Паїцький подякував голові обласної ради за довіру, а працівникам за працю і підтримку.Також, до привітань приєднався перший заступник голови міської ради Валентин Музика. На зустрічі присутні працівники побажали успіху для керівника та усього навчального закладу.