Захоплива розвага - складання пазлів на швидкість.

3 лист. 2023
Вихователі нашої школи, Ірина Нікітюк, Віта Поскальнюк, Ірина Бортко та Руслана Прач провели для вихованців 3, 7, 8 класу захопливу розвагу складання пазлів на швидкість. Спершу, складання пазлів розвиває логічне мислення та увагу дітей. Для того, щоб успішно скласти пазл, потрібно аналізувати інформацію, розуміти взаємозв'язки між частинами, та шукати правильний збіг. Поза тим, такий вид розваги сприяє розвитку моторики та координації рухів у дітей. Дрібні рухи пальців, необхідні для встановлення дрібних частинок пазла, допомагають удосконалити фізичні навички. Мета цієї ігрової діяльності полягає в тому, щоб діти отримали навички розв'язування завдань на швидкість, змогли легко робити висновки та реагувати на нові ситуації. Це також вчить дітей працювати в команді, допомагаючи один одному при складанні загального пазла, що підвищує соціальні навички та взаємодію. Отже, вихователі при проведенні подібних ігор, сприяють глибшому розвитку дитячих здібностей та навичок, роблячи навчання цікавим і пізнавальним.