КРЕАТИВНІСТЬ ТА ВМІННЯ ПРАЦЮВАТИ В КОМАНДІ

4 лист. 2023
У нашому закладі згідно з планом роботи, педагоги методичного об’єднання відвідали урок трудового навчання. Вчитель сільськогосподарської справи Олександр Доброштан, показав уміння та майстерність своїх учнів. Олександр Васильович відомий своїм вмінням у сільськогосподарській справі. На його уроках діти вивчають її основи. Це можливість навчитися робити щось корисне для інших та цінувати роботу своїх рук. Педагоги з побаченого зробили висновок, що саме під час практичних занять учні вчаться як косити сорго, складати в снопи у фазі повної стиглості. Потім вчаться як користуватися станком, застосовують свої знання щодо послідовності виготовлення віників. На уроці трудового навчання, показують вміння, як складати в пучок сорго і туго обв'язувати дротом, потім обрізати стебла. Школярі чітко дотримуються правил техніки безпеки. Відвідавши цей урок вчителі методичного об’єднання були вражені не лише передачею технічних знань, а й вихованням в учнів креативності та вмінням працювати в команді.