Благодійна акція «Підтримай Захисника».

10 лист. 2023
Під керівництвом директора нашого закладу, Володимира Паїцького та вчителя Ірини Ткаченко, учні 9-б класу активно взяли участь у благодійній акції «Підтримай Захисника». Одним з етапів цієї благодійної справи стала збірка лікарських рослин, які школярі зібрали власноруч. Вони вибирали цвіт з різноманітних рослин, таких як бузина, акація, каштан, чорнобривці, кульбаба, липа, нагідки, ромашки, а також листя меліси та кульбаби, а плоди шипшини стали особливим елементом колекції. Отримані рослинні скарби були обережно висушені та завиті в пакетики, готові для відправки. Однак учні не обмежилися лише фізичним подарунком - кожен пакет містив також особистий лист вдячності та малюнок, створений дитячими руками. Акція стала світлим прикладом того, як можна сприяти добрій справі, поєднуючи зусилля та творчість молодого покоління. Під керівництвом директора нашого закладу, Володимира Паїцького та вчителя Ірини Ткаченко, учні 9-б класу активно взяли участь у благодійній акції «Підтримай Захисника». Одним з етапів цієї благодійної справи стала збірка лікарських рослин, які школярі зібрали власноруч. Вони вибирали цвіт з різноманітних рослин, таких як бузина, акація, каштан, чорнобривці, кульбаба, липа, нагідки, ромашки, а також листя меліси та кульбаби, а плоди шипшини стали особливим елементом колекції. Отримані рослинні скарби були обережно висушені та завиті в пакетики, готові для відправки. Однак учні не обмежилися лише фізичним подарунком - кожен пакет містив також особистий лист вдячності та малюнок, створений дитячими руками. Акція стала світлим прикладом того, як можна сприяти добрій справі, поєднуючи зусилля та творчість молодого покоління.