Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…

16 лист. 2023
У школі розпочався тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: "Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра…". Вихователь Алла Карпова взяла на себе організацію заходу пожежної безпеки, спортивні розваги "Відважні пожежники", разом з учнями 5-х класів. Під керівництвом Алли Юріївни діти вивчали, як правильно поводитись з вогнем, чому важливо знати основи пожежної безпеки, ознайомилися з героїчною працею пожежників. вихованці були розділені на дві команди - "Пожежники" та "Рятувальники." Вони навчились кидати торбинки з піском в обручі, гасити багаття з використанням пляшок і носити воду у відрах. Потім провели конкурс "Врятуй сестричку." На завершення заходу команда "Пожежники" отримала 7 балів, перемагаючи команду "Рятувальники", яка отримала 5 балів. Цей захід передав важливі знання школярам, щодо безпеки, яка може врятувати життя в майбутньому.