Міжнародний день толерантності

16 лист. 2023
Міжнародний день толерантності це час, коли світ визнає важливість поваги та прийняття різноманітності серед нас. Вихователі Катерина Згоба та Валентина Деревянченко вирішили внести свій внесок у виховання толерантних громадян, ведучи учнів 1 та 6 класів у захопливий світ казки про толерантність. Історія, яку діти почули, розповідала про країну, де жили різні істоти: ведмеді, коти, жуки та пташки. Кожен мешканець цієї казкової землі був унікальним і неповторним. Хоч вони були різні, але вирізнялася одна загальна риса. Вони поважали й приймали один одного такими, які вони є. Під час прослуховування казки, вихованці розуміли, що кожен має свої улюблені звички, вигляд та думки. Та важливо не судити за ці різниці, а навпаки, знаходити спільне, що об'єднує. Діти стали активно обговорювати, як вони можуть бути толерантними у повсякденному житті. Після завершення казкового заходу вихованці 1 та 6 класів висловили свої висновки щодо толерантності. Вони визнали, що ця важлива риса дозволяє людям жити у гармонії та мирі, не зважаючи на їхню різницю. Вихователі наголосили, що толерантність це справжня сила єдності. Такий підхід до виховання має велике значення в формуванні майбутнього суспільства. Діти, які зрозуміли важливість толерантності, стають більш відкритими та готовими до співпраці з іншими. Зазначене виховання толерантності в школі це перший крок до створення толерантного суспільства. Це допомагає школярам розкривати свій потенціал, розвивати креативність та взаєморозуміння.