СПІВБЕСІДА З ПРАКТИЧНИМИ ПСИХОЛОГАМИ ТА СОЦІАЛЬНИМИ ПЕДАГОГАМИ СПЕЦІАЛЬНИХ ШКІЛ БОБРИНЦЯ ТА СВІТЛОВОДСЬКА

18 лист. 2023
Сьогодні, 16 листопада 2023 року, у департаменті освіти і науки Кіровоградської ОВА відбулася співбесіда з практичними психологами та соціальними педагогами під головуванням директорки Ельзи Лещенко. Метою співбесід є реалізація Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої за ініціативи першої леді Олени Зеленської. Учасники співбесіди: – Довгаль Ольга, практичний психолог Бобринецької спеціальної школи Кіровоградської обласної ради; – Шиманська Інна, соціальний педагог Бобринецької спеціальної школи Кіровоградської обласної ради; – Соколова Олена, практичний психолог Світловодської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради; – Галицька Світлана, соціальний педагог Світловодської спеціальної школи Кіровоградської обласної ради. Під час співбесіди розглянули аспекти роботи практичного психолога в школі, планування психолога у співпраці з вчителями та адміністрацією для покращення психологічного клімату в школі. Також були розглянуті методи роботи з учнями, які можуть мати проблеми зі стресом чи адаптацією, а також допомогу учням у збереженні психічного здоров'я під час навчання в умовах стресу чи труднощів. В рамках обговорення було визначено план соціального педагога щодо співпраці з учителями та іншими спеціалістами школи для оптимального супроводу учнів. Також обговорено роботу з дітьми, які можуть мати труднощі у взаємодії з оточуючими або у встановленні соціальних зв’язків та допомогу учням інтегруватися в шкільне середовище та подолати можливі соціальні бар'єри.