Тиждень толерантності

18 лист. 2023
Заходи в нашому навчальному закладі стали не тільки спробою втілити ідею толерантності, але й справжнім святом різноманіття та взаєморозуміння. Протягом тижня, учні та педагоги об'єднали свої зусилля, щоб висвітлити важливість та красу прийняття різниці. Усі дні тижня набули особливого значення завдяки кольоровій різноманітності, яку учні внесли своїм одягом. Вони були присутні в синьому (голубому), білому, червоному, зеленому, жовтому одязі. Протягом цього тижня поводилися діти ввічливо, не сварилися, не ображалися ні на кого, допомагали меншим, робили якнайбільше компліментів, були з гарним настроєм, допомагали старшим піклуватися про молодших, були ніжними. Організатори Світлана Присяжна та Валентина Вербова забезпечили насичену програму подій. Від перегляду відеофільмів про толерантність до вікторини – учні не тільки отримали порцію корисної інформації, але й поглибили свої знання про те, що таке толерантність. Учні від 1-го до 10-го класу взяли участь у створенні футболок толерантності з написом «Ми різні, але рівні», а також випустили газети та створили малюнки, які відображають їхнє розуміння та важливість толерантності. Для школярів 7, 8 класів було організовано відео проєкт «Толерантність у висловах» та виготовлення браслетів толерантності, які виготовили керівник гуртка «Декоративно-ужиткового мистецтва», Інна Шиманська та гуртківці, Діти 2, 3 класів взялися за лепбук під назвою «Толерантність врятує світ». 9-класники пройшли тестування «Який ти друг», а учні 9,10 класів створили квітку толерантності, що стала символом їхнього розуміння та прийняття різниці. У шкільній бібліотеці пройшов Міні - тренінг «Толерантність – прийняття інших такими які вони є». Завідувач бібліотеки та вихованці вивчили не лише теоретичні аспекти толерантності, а й використали свої творчість та ініціативу, щоб реально втілити ці цінності у своєму повсякденному житті. Класні керівники та вихователі разом з дітьми 1-10 класів провели виховні години, на яких обговорювали тему «Толерантність як запорука людяності». 6-класи створили гірлянду дружби, а 5 класи розпочали акцію «Час посміхнутися», запрошуючи до участі усіх навколо. Це ініціювало хвилю позитиву та радості в середовищі школи. Тиждень Толерантності завершився не лише кольоровим парадом, а й справжнім відчуттям єднання та розуміння.