День вшанування жертв голодомору.

28 лист. 2023
Днями в нашому навчальному закладі пройшла важлива та значуща подія - година пам'яті, присвячена до Дня вшанування жертв голодомору. В цьому заході взяли участь вихователі Віта Поскальнюк та Ірина Нікітюк, які з великою відданістю і турботою провели цю подію для вихованців 3, 7 та 8 класів. Голодомор 1932-1933 років є однією з трагічних сторін історії України. Його наслідки відчуваємо дотепер, а пам'ять про мільйони загиблих намагаємося передати молодому поколінню, щоб вони не забули про цей страшний період української історії. Головною метою цього заходу було виховання в учнів почуття відповідальності за свою історію, пам'ять про події минулого та розуміння важливості миру та гідності в нашому суспільстві. Вихователі прагнули донести до вихованців значущість збереження історії та пам'яті. Завдяки використанню аутентичних фотографій, документальних відомостей та особистих розповідей сімей, які постраждали від голоду, учні отримали можливість зануритися у події того часу. Важливим аспектом було створення емоційному зв'язку з минулим, щоб молоде покоління відчуло глибину болю, який пережив народ. Година пам'яті дозволила учням не лише дізнатися про трагічні події минулого, але й відчути біль та відповідальність за власну історію.