Злочин, якому немає спокути

29 лист. 2023
24 листопада в шкільній бібліотеці нашого закладу відбулося вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Одним із заходів, присвячених до цього важливого дня, стала інформаційна година, яку провела завідувач шкільної бібліотеки, Оксана Білик. Захід отримав назву "Злочин, якому немає спокути" і був спрямований на виховання пам'яті та гідності серед учнів. Оксана Юріївна поділилася історією трагічних подій, що розгорталися в Україні у 1932-1933 роках. Головною темою стала найбільша трагедія в історії українського народу це Голодомор. З використанням свідчень очевидців, вона намагалася розкрити всю страшну правду того періоду історії. Оксана Білик наголосила на причинах та наслідках цього геноциду, який забрав життя мільйонів людей. Підкресливши важливість збереження пам'яті про ці події, вона закликала учнів використовувати ці знання для того, щоб уникнути повторення подібних трагедій у майбутньому. Ще одним важливим етапом заходу став перегляд фільму "Червоне намисто". Цей фільм, як інші твори, присвячені Голодомору, вражає своєю реалістичністю та емоційністю. Він доповнив та поглибив розуміння учнів про страшні події тих років. Важливо підкреслити, що такі заходи не лише викликають пам'ять про минуле, але й формують гідність та відповідальність перед власною історією. Вони надають можливість молодому поколінню зрозуміти важливість збереження національної пам'яті та попередження подібних трагедій у майбутньому.