Голодомор 1932-1933 років

29 лист. 2023
Голодомор 1932-1933 років став однією з найжахливіших трагедій в історії українського народу. Мільйони громадян стали жертвами штучно створеного голоду, що став результатом тотального голоду та політичного режиму. Розуміння цієї страшної сторінки минулого є важливою частиною національної ідентичності та громадянської свідомості. Заклад освіти є місцем, де пам'ять про події минулого передається молодому поколінню. Юрій Віталійович обрав нестандартний підхід до вивчення цієї теми. Замість традиційних лекцій він вирішив використовувати розповідь як інструмент формування уявлення про Голодомор серед своїх вихованців 1 та 6 класів. Передача історії через розповідь це не тільки ефективний метод, але і велика відповідальність. Вихователь не просто розповідає факти, але й створює атмосферу емоційного занурення в минуле. Він деталізує життя тих, хто пережив голод і став жертвою геноциду, створюючи зв'язок між дітьми й подіями того часу. Юрій Віталійович акцентує на понятті геноциду, наголошуючи на систематичному і навмисному характері страждань українського народу. Такий підхід допомагає вихованцям не лише засвоїти інформацію, а й розуміти її значення для сучасності.