Голодомор 1932-1933 років

29 лист. 2023
Голодомор 1932-1933 років — страшна трагедія, яка стала найбільшим геноцидом в історії України. Його наслідки відчуваємо й донині, і саме тому важливо пам'ятати та вшановувати пам'ять про мільйони невинних жертв. Вихователі Валентина Деревянченко та Наталія Півень, провели для вихованців 9 та 10 класів надзвичайно важливу годину Пам'яті "Нас вбивали, бо ми українці". Вшанування пам'яті голодомору — це не просто обов'язок перед минулим, а й нагадування майбутнім поколінням про трагічні наслідки недоліку гуманізму та гідності. Вихованці 9 та 10 класів під керівництвом вихователів вирушили у подорож у часі, де їх чекали тяжка правда і пам'ятні хвилини. Тема заходу відобразила трагічні слова та ставлення тих, хто винен у геноциді. Година Пам'яті містила презентації, розповіді та фото, які розкривали бездушність системи та страждання тих, хто став жертвою Голодомору. Вихователі, спираючись на факти та документи того часу, створили атмосферу, що переносила учнів на той час, коли на Україні траплялася найбільша трагедія. Провідним елементом Години стало перегляд відео, яке було створено з метою поглиблення розуміння трагічних подій. Відеоряд торкався історичних фактів, особистих історій сімей, які втратили своїх близьких, та промовистих свідчень тих, хто вижив у той важкий час. Цей елемент заходу допоміг учням відчути історію на своїх емоціях та створити зв'язок з минулим.