День Святого Миколая

6 груд. 2023
Вихованці третього класу вже заздалегідь поглибилися в атмосферу Дня Святого Миколая, прикрашаючи свою спальню кімнату у пансіоні нашого закладу. З великим захопленням та завзяттям маленькі мистецькі душі працювали над створенням витончених гірлянд, пишних сніжинок та різноманітного новорічного декору. Гілки свіжої сосни, які щедро прикрасили приміщення, наповнили його неймовірним ароматом та створили справжню казкову новорічну атмосферу. Це те, чого так бракує у наших діток у повсякденному житті, тепла, віри в дива та великої радості. З нагоди Дня Святого Миколая, учні 3 класу та вихователь Руслана Котенко висловлюють щирі вітання всім, бажаючи міцного здоров'я та добробуту всім родинам. І нехай він принесе вам незабутні враження, теплі миті в колі рідних та Перемогу.